Reference

Metoda RUŠ je úžasná v tom, že dokáže vyřešit opakující se nepříjemné situace jednou pro vždy. Pan Radek je terapeut, který provází metodou velice profesionálně a s citem. Umí empaticky dojít ke klíčové situaci, která kdysi v dětství zavinila dnešní problém a pomocí této metody ji přijmout, odpustit a ukončit tím řetězec trápení. Děkuji za pomoc, život je po absolvování RUŠky opravdu jednoduchý a krásný...
DitaNeratovice
Dobrý den Radku, nejprve bych Vám chtěla říci, že jsem vás velmi ráda poznala. Jste velmi milý, empatický a citlivý člověk. Kolikrát jsem nevěděla odpovědi na otázky, ač někdy byly tak jednoduché. A přesto tou vaší užasnou metodou a vaším skvělým přístupem jste se k tomu dokázal dopracovat. Moc jste mi pomohl, děkuji.

Terapie RUŠ kterou jsem u vás podstoupila, byla pro mě velkým zlomem v mém životě. Nikdy jsem se necítila úplně nešťastná, ale teď se cítím tak šťastně. V první řadě jsem změnila i pohled sama na sebe a samozřejmě i pohled na lidi kolem mne. Ruška je výborná věc. Přineslo mi to spoustu uvědomění a jsem za to moc ráda. Děkuji.
IlonaPraha
První setkání s panem Chromým bylo velmi příjemné. Brzy jsem našel odvahu naplno mu říct, co mě trápí a jaký mám problém v manželství. Překvapilo mě, že to úplně souvisí s mým dětstvím a že se to opravdu dá vyřešit. Po terapii jsem cítil úlevu a spokojenost.
PetrPraha
Radek mi moc pomohl - když jsem nejvíc potřebovala pomoc, tak rychle zareagoval, podařilo se mu chytrými triky mne posunout přímo do správné události, kde už pak čištění šlo hladce. Také mi moc vyhovoval jeho empatický přístup a vlídnost. S jeho pomocí se mi podařilo snadno překonat těžké období mého života. Moc díky :).
JanaPraha
Radek je ve zkratce skvělý terapeut, kterého mohu každému velmi doporučit, opravdu mi pomohl. Dokázal mě v metodě výborně vést k vyřešení příčin problémů, vyvarovat se slepých cest, pomohl mi uvědomit si, co přesně mi v tématech vadí, a jak se cítím. Je nesmírně empatický a oceňuji jeho laskavé vedení, a to především v těch nejcitlivějších chvílích, kdy se emoce a slzy derou ven. Je báječné sama na sobě pozorovat, jak se tyto negativní emoce, které jsem si útrpně nosila celý život, během chvíle mění až na emoce radosti.

Příkladem mohu uvést mé životní téma - vztah s tátou, který se mi nikdy plně nepovedlo, i přes aplikaci mnoha metod, plně urovnat. Teď cítím, že je můj táta pro mě ten nejlepší na světě, i právě kvůli všem těžkostem, které jsme spolu prožili. Moc děkuji.
IlonaPraha
Terapie s Radkem pro mě byla jako balzám na moji bolavou duši. V každém okamžiku, kdy mě Radek vedl, jsem cítila jeho silný záměr mi skutečně pomoci k mému šťastnému životu. Když jsem si nedokázala vybavit spojitost s dětstvím, zeptal se mě jinak. Hledal všemožným způsobem cestu, jak ty programy najít a jednou pro vždy je vyčistit. Sama jsem překvapená, kam až všechny ty souvislosti s tím, co mi způsobovalo nepříjemné pocity, sahají. A přesně tam jsme došli, objevili, velmi důsledně vyřešili a já se od té doby cítím šťastná. Baví mě žít, baví mě všechno, co dělám… Mám obrovsky otevřené srdce plné čisté, bezpodmínečné lásky a mám chuť ji rozdávat všude kolem sebe. Na terapii jsem přišla s tím, že si potřebuji vyřešit bolestivý rozvod… Pár dní poté se cítím jako úplně jiný člověk. Radek mi skutečně pomohl. Děkuji!
Mirka P.Praha
Luci and Radek are rare gems in the world of therapy and personal development. Within moments of discussion they were able to guide and help me to uncover deep programs from childhood. In a short time, I was able to release and be free of those programs and other unknown programs that had controlled many aspects of my life. Anybody committed to clearing past traumas or digging out issues they feel are controlling their life in a way they don’t care for will be rewarded by Luci and Radek’s powerful combination of gentle guidance, intuition and superior communication skills!
Brad W.British Columbia, Canada
Radek je skvělý terapueut. Dokázal se rychle zorientovat v tom co mě trápí a problém jsme snadno vyřešili. Díky za rychlou pomoc.
LadislavPraha
Je mi 52 let. Byla jsem přesvědčená, že se všemi odžitými strastmi jsem se vyrovnala a zasunula je do hluboké zavřené zásuvky. A zakopala. Před 9 lety jsem začala mít problémy se žaludkem a střevy. Podstoupila jsem řadu vyšetření vč.gastroskopie a kolonoskopie a vše bylo v pořádku. V noci jsem se často budila. Zhoršily se chronické bolesti zad, kterými jsem trpěla od dětství. Poslední dobou se napětí v žaludku zintenzivnilo. Otázka, co když je to psychické, byla jasnější možností. A to mám již dva roky šťastné období, vše mi jde v životě lépe a lépe. Vše mi vychází. Dostala jsem se do pohody. Jen zdravotní problémy s tímto názorem nesouhlasily. Dozvěděla jsem se o Rušce, pro mě neznámý pojem. Nechtělo se mi jít. Nechtěla jsem otevírat zavřenou zásuvku. Šla jsem. Už po objednání se otevřely všechny rány a roztočil se můj mozek na plné obrátky a bylo mi zle. Šla jsem na jedno sezení. Díky vedení pana Chromého mi nevadilo mluvit o násilí, zneužívání a nepříjemných pocitech. Když jsem odcházela ze sezení, bylo mi divně. Po třech dnech se stav začal zlepšovat, ale věděla jsem, že ještě potřebuji pokračovat. Po týdnu jsem šla na druhé sezení, kdy jsem již věděla, co mě čeká. Po něm mi bylo opět divně. Za týden jsem se začala úplně uvolňovat a můj stav se den ode dne zlepšoval. Nyní jsem 4 týdny po druhé Rušce. Jsem klidná, zdravotní problémy ustupují, zasunuté myšlenky neubližují. Můj žaludek se uvolnil. Stále si připadám jako na měkké podušce. Je to báječný pocit. Vím přesně, co se mi stalo, ale už mě to nezraňuje. A bonus navíc. Nerozčilují mě ani současné stresové situace v práci, doma, MHD, úředníci a pod. Moc děkuji a přeji ať pomůžete dalším lidem.
Dana
Už nějaký ten rok se snažím posouvat ve směru, že já jsem tvůrce svého bytí, štěstí, lásky, atd. Pak ale byly situace, které se mi roky opakovaly, trápily mě, brzdily a prostě "TO nešlo vyřešit". Nevěděla jsem, z které strany, směru se dostat k odpovědím. Pak ke mně přišla RUŠka a já si vybrala jako terapeuta Radka. Byla jsem naprosto odhodlaná a plná důvěry, že najdu to, pro co jsem si k Radkovi zašla. A tak se taky stalo. Z počátku mi přišlo zvláštní opakovat afirmace pořád dokola, aby se daná situace odblokovala. Avšak velice brzy jsem během terapie pochopila, že pocity úlevy prostě přicházely. A hlavně, ty nepříjemné, bolavé, jakékoliv negativní zmizely a už se nevrátily, a to ani měsíc po terapii. A vím, že už nepřijdou zpět :-).

Nebudu tvrdit, že terapie byla procházka růžovou zahradou, ale od toho je to terapie. Radek krásně rozklíčoval situace z dětství, z porodu atd., které by mě ani ve snu nenapadly, že to jsou právě ty, co ovlivňují můj život v dospělosti. Nastala i situace během terapie, kdy jsem si už myslela, že na daný blok snad nepřijdeme, ale přišly, tedy Radek se dostal k podstatě. Pak přišly slzy, mnoho slz, které se proměnily v slzy pocitu vítězství. Zároveň neuvěřitelná úleva, která se mne stále drží. S RUŠkou hodlám pokračovat i do budoucna.

Radek je trpělivý, empatický a velice nápomocný, děkuji za takové lidi.
RenataPraha